R2A20291Aft чем заменить: Y-SUS PCB EBR54214201 LG 32PC53 |

Безплатна доставка на 5 бр. TRS12R Ferraz Франция Roland 21×127 Mm керамичен предпазител забавяне 12A600V Mersen истински В категория електрическо оборудване и консумативи

 • Ново

BGN 176.74


В магазина

Те също купуват с този продукт

 • Ново


Свойства на продукта

BGN 19.01

Welcom да XINA ЕЛЕКТРОНИКАВашето задоволство е наша извршување Доколку купите повеќе квантитет или други Електроника состав ве Молиме контактирајте со нас1…

 • Ново


Свойства на продукта

BGN 19. 01

MJF15031 10
PCSMJF15030 10
PCS ВКУПНО : 20
PCSWelcom да XINA ЕЛЕКТРОНИКАВашето задоволство е наша извршување Доколку купите повеќе квантитет или други Електроника состав ве Молиме контактирајте со нас1…

 • Ново


Свойства на продукта

BGN 5.00

5.50

Здраво, драги пријатели, Џин xing таи electronics co., LTD добредојдовте на продавница! Pengiriman & penanganan 1…

 • Ново


Свойства на продукта

BGN 6. 90

 • Ново


Свойства на продукта

BGN 13.00

14.08

Бесплатен превозот 100pc оригинални smd Автообнова на осигурувачот PPTC MINISMDC200
F2 2А 8
V 1812 Ресетирате Resettable Осигурувачи smd осигурачмаксимален напон : 8
V Работна струја : 2
A Патување на струјата : 4А Услуга На КлиентитеПЛАЌАЊЕ1.Aliexpress поддржува Виза , Boleto , Master
Card ,Маестро Дебитна Картичка ,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување преку банка.2.Ако сеуште имате било какви прашања за плаќање, ве молиме слободно контактирајте со нас слободно .ПРЕВОЗОТ1. Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.2.Ние ќе ја испрати на предмети со 25days еднаш на плаќање е потврдено од страна на системот.3…

 • Ново


Свойства на продукта

BGN 36.80

Одложување на осигурувачот 10
X38
MM ГУЛД француски Ролан нови вистински 8
A 500
V

 • Ново


Свойства на продукта

BGN 22.21

Welcom да XINA ЕЛЕКТРОНИКАВашето задоволство е наша извршување Доколку купите повеќе квантитет или други Електроника состав ве Молиме контактирајте со нас1. ..

 • Ново


Свойства на продукта

BGN 17.41

Welcom да XINA ЕЛЕКТРОНИКАВашето задоволство е наша извршување Доколку купите повеќе квантитет или други Електроника состав ве Молиме контактирајте со нас1…

 • Ново


Свойства на продукта

BGN 19.01

Welcom да XINA ЕЛЕКТРОНИКАВашето задоволство е наша извршување Доколку купите повеќе квантитет или други Електроника состав ве Молиме контактирајте со нас1. ..

 • Ново


Свойства на продукта

BGN 83.00

96.00

主营全系列光藕,模块,二三极管,家电集成,桥堆,继电器,IC,可代配套 本公司发货支持【快递邮寄货运】

 • Ново


Свойства на продукта

BGN 74.72

 • Ново


Свойства на продукта

BGN 19. 01

Welcom да XINA ЕЛЕКТРОНИКАВашето задоволство е наша извршување Доколку купите повеќе квантитет или други Електроника состав ве Молиме контактирајте со нас1…

 • Ново


Свойства на продукта

BGN 44.00

51.20

主营全系列光藕,模块,二三极管,家电集成,桥堆,继电器,IC,可代配套 本公司发货支持【快递邮寄货运】

 • Ново


Свойства на продукта

BGN 21. 44

4аD01 осигурач керамички увоз осигурач Осигурач Линкови 4А380
VAC 250
VDC вистински

 • Ново


Свойства на продукта

BGN 5.00

6.85

Опис : Реалновременско реле времето и часовникот за синхронизација на време за контрола на одложување, 24 часа во текот на мерењето 5 временски периоди Производ Нагласува : Широк напон за напојување 5.0 V ~ 60
V;Режим може да се постави за повеќе временски периоди, може да достигне 5 временски периоди;Со ѕвончето аларм функција…

 • Ново


Свойства на продукта

BGN 26. 72

 • Ново


Свойства на продукта

BGN 12.00

12.45

SHOPTOOL_POSITION_TOP_BEGIN SHOPTOOL__61476_ЗАПОЧНЕSHOPTOOL__61476_КРАЈОТ SHOPTOOL_POSITION_TOP_END

 • Ново


Свойства на продукта

BGN 157.89

Брз Удар Стаклена Цевка Осигурувачи, Струја 0. 5 А ( F500m
A ), Напон 250
V AC.Големина : Ø6mm x L30 mm / 0.23″ x 1.2″Количина : многу од 100 парчиња.Мултинационалните Безбедност Одобрени.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.Pb Слободни, Ro
HS Согласност.*******************************************************************************************************************Превозот : 1…

 • Ново


Свойства на продукта

BGN 76.00

88.00

主营全系列光藕,模块,二三极管,家电集成,桥堆,继电器,IC,可代配套 本公司发货支持【快递邮寄货运】

 • Ново


Свойства на продукта

BGN 19. 01

Welcom да XINA ЕЛЕКТРОНИКАВашето задоволство е наша извршување Доколку купите повеќе квантитет или други Електроника состав ве Молиме контактирајте со нас1…

 • Ново


Свойства на продукта

BGN 10.00

18.88

Карактеристики : 1 : над една година гаранција2 : безконтактни вклучите функцијата,3 : не е причина електрични искри4 : Ниски се префрлите на косата5 : влажни и пламен доказ6 : стандард тежина 0.14 kgПримена : постојана температура систем,airconditioning,електрични апарати за контрола,моторика,remote control системи,индустриска автоматизација уред;осветлување на системот за контрола;медицинска опрема,автоматизација и контрола област итн

 • Ново


Свойства на продукта

BGN 14. 00

14.40

 • Ново


Свойства на продукта

BGN 2.38

start
Isv
Module
Wrap12140end
Isv
Module
Wrap12140Опис : Ова е 24
V 2канален Реле интерфејс одбор, да се Биде во можност да го контролираат различни апарати и друга опрема со голема струја.Тоа може да биде контролирана директно од страна на Микроконтролор (Arduino , 8051, AVR, ПИК, DSP, РАКА, РАКА, MSP430, TTL логика).Спецификација : 24
V 2канален Реле интерфејс одбор, и секој од нив треба 5060m
A Возачот Струја.Опремена со високотековната реле, AC250
V 10
A ; DC30
V 10
A.LED индикација за Реле излез статус. Модул големина : 5.0 cm*4.0 cm*1.7 cm (L*W*H)Постојат четири фиксни гром дупка за лесна инсталацијаПакет : 1 x 24
V DC 2 Каналот » 2
CH Реле Со Optocoupler Модул За СЛИК AVR DSP РАКА Arduino

 • Ново


Свойства на продукта

BGN 37.00

40.00

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 1 Парчиња.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.Информации За Исплата·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!Меѓународни Купувачи Забелешка : 1…

 • Ново


Свойства на продукта

BGN 12. 00

13.28

Опис на производот Опис Сертификат : CE,DNV,KEMA,европската социјална повелба,UKRSEPRO,GOST,СРС;IEC / EN 609472 Операција услови Температура : 5 степен c+40 степен c; просечната вредност во рок од 24 часа не смее да надмине +35 степен c; за коло прекинувач со themoмагнетни relaese,+40 степен c е поставен да биде стандардна температура за рејтингот,посебно користење…

 • Ново


Свойства на продукта

BGN 15.81

Welcom да XINA ЕЛЕКТРОНИКАВашето задоволство е наша извршување Доколку купите повеќе квантитет или други Електроника состав ве Молиме контактирајте со нас1. ..

 • Ново


Свойства на продукта

BGN 13.00

14.08

Бесплатен превозот 100pc оригинални smd Автообнова на осигурувачот PPTC МФMSMF0502 0.5 A 15
V 1812 Ресетирате Resettable Осигурувачи smd осигурачмаксимален напон : 30
V Работат на струјата : 0.5 Патување струја : 1АУслуга На КлиентитеПЛАЌАЊЕ1.Aliexpress поддржува Виза , Boleto , Master
Card ,Маестро Дебитна Картичка ,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување преку банка.2.Ако сеуште имате било какви прашања за плаќање, ве молиме слободно контактирајте со нас слободно .ПРЕВОЗОТ1.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

[an error occurred while processing the directive]